Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Club5

Weighttrack svarstyklės

Photo
Video
-40%

WELLNEO® WEIGHTTRACK – jūsų asmeninės skaitmeninės svarstyklės, kurios padės stebėti kūno svorį patogiai namuose. Pagamintos iš juodos spalvos smūgiams atsparaus grūdintojo stiklo. Pasižymi automatiniu kalibravimu, aktyvuojamos užlipus ir išsijungia automatiškai. Dėl jautrių jutiklių pateikia tikslius duomenis. Didelius rodmenis patogu perskaityti LCD ekrane nesilankstant.

Weighttrack svarstyklės

Įprasta kaina: 24,99 €


Ypatinga kaina: 14,99 €

Nuo 14,24 € Club5
Pasirinkite
Skambinkite mums: 8-5 264 6638
Liko: '8' vnt.
Pristatymo laikas: 3 - 5 d.d.
 • Trumpa apžvalga
 • PREKĖS APRAŠYMAS
 • Techniniai duomenys
 • Likučiai mūsų parduotuvėse
 • Visi apmokėjimo būdai:
Trumpa apžvalga

WELLNEO® WEIGHTTRACK – jūsų asmeninės skaitmeninės svarstyklės, kurios padės stebėti kūno svorį patogiai namuose. Pagamintos iš juodos spalvos smūgiams atsparaus grūdintojo stiklo. Pasižymi automatiniu kalibravimu, aktyvuojamos užlipus ir išsijungia automatiškai. Dėl jautrių jutiklių pateikia tikslius duomenis. Didelius rodmenis patogu perskaityti LCD ekrane nesilankstant.

Daugiau informacijos
PREKĖS APRAŠYMAS

Patogus būdas stebėti savo svorį

WELLNEO® WEIGHTTRACK skaitmeninės svarstyklės tiksliai matuoja svorį ir pasižymi stilingu minimalistiniu juodu dizainu, tad tikrai ras vietą jūsų vonioje arba miegamajame.

Nė vienam nėra malonu lipti ant svarstyklių. Tai gali erzinti, nuliūdinti, tačiau svarbu nepamiršti, kad svoris dažniausiai nėra pastovus. Jis gali šiek tiek kisti kasdien, nes priklauso nuo daugelio veiksnių. Skaičiai, kuriuos pamatote svarstyklių ekrane, nebūtinai atspindi tikrąją sveikatos būklę, tačiau svarbu svorį stebėti reguliariai ir atkreipti dėmesį, jeigu pokyčiai yra dideli.

WELLNEO® WEIGHTTRACK svarstyklės yra su aiškiu LCD ekranu, kuriame rodomi dideli skaičiai. Svarstyklių paviršius padengtas 5 mm storio grūdintojo stiklo sluoksniu, o kampai suapvalinti, siekiant užtikrinti saugumą. Grūdintasis stiklas yra gerokai stipresnis nei įprastas. Jo paviršius glotnus, todėl lengvai valomas. Svarstyklių apačioje yra neslystančios kojelės, kurios laiko prietaisą vietoje svėrimosi metu. WELLNEO® WEIGHTTRACK svarstykles gausite kartu su pridėta baterija, tad galėsite pradėti naudoti iškart.

Kaip veikia prietaisas?

Norėdami užtikrinti didžiausią tikslumą, svarstykles statykite ant kieto ir lygaus paviršiaus. Venkite dėti ant kilimo ar kitų minkštų paviršių. Prietaisas įsijungia jums užlipus ir išsijungia automatiškai, tad nereikia lankstytis norint įjungti / išjungti prietaisą. Jutikliai ir automatinis kalibravimas užtikrina tikslius rodmenis.

WELLNEO® WEIGHTTRACK svarstyklės įjungia vos jums prisilietus. Užlipkite (basi arba ne), pastovėkite ramiai kelias sekundes ir pamatysite svorį. Nenaudojamos svarstyklės išsijungia automatiškai.

Techniniai duomenys
Papildoma informacija Matmenys: 30 x 30 cm.
LCD ekranas: 6 x 2,5 cm.
5 mm grūdintasis stiklas.
4 jutikliai.
Automatinis kalibravimas.
Neslystančios kojelės.
Automatinis įsijungimas / išsijungimas.
Perkrovos įspėjimas.
Mažiausias svoris: 2,5 kg.
Didžiausias svoris: 180 kg.
Paklaida: +/– 100 g.
Baterija: CR2032 (pridedama).
Kilmės šalis: Kinija.
Garantija: 6 mėn.
Likučiai mūsų parduotuvėse

Lentelėje pateikta informacija yra preliminari, patariame prieš atvykstant įsigyti prekės į parduotuvę prieš tai susisiekti su parduotuvės darbuotojais ir įsitikinti, ar parduotuvėje esantis prekės kiekis yra pakankamas.


Parduotuvių kontaktus matysite lentelėje paspaudę ant pasirinktos parduotuvės pavadinimo arba čia.


Kada galiu tikėtis, kad mano užsakymas bus paruoštas atsiėmimui parduotuvėje?

Jeigu pasirinkote prekių atsiėmimo parduotuvėje būdą - jūsų užsakytas prekes pristatysime į parduotuvę ir paruošime atsiimti per 2–7 darbo dienas (jeigu prekės puslapyje nėra nurodyta kitaip).

 • Apie paruoštų atsiėmimui prekių pristatymą į parduotuvę jus informuosime trumpąja SMS žinute.
 • Gavę SMS žinutę apie paruoštą atsiimti užsakymą, jį turite atsiimti per 5 darbo dienas. Praėjus 5 darbo dienoms neatsiimtas užsakymas bus atšauktas.

 • Kiek kainuoja prekių atsiėmimas parduotuvėje?

  Pasirinkę šį atsiėmimo būdą už užsakytas prekes sumokėsite patogia internetinės bankininkystės sistema. Pasirinkus prekių atsiėmimo parduotuvėje būdą pristatymas jums nieko nekainuos.

  Visi apmokėjimo būdai:

  Siūlome šiuos apmokėjimo už prekes būdus:

  Elektroninė bankininkystė

  Apmokėti galėsite prisijungę prie savo elektroninės bankininkystės sistemos.

  Atsiskaitymas kurjeriui pristatymo metu

  Už prekes galėsite atsiskaityti kurjeriui pristatymo metu:

  • Pasirinkę LP Express kurjerius galėsite atsiskaityti grynais pinigais arba banko kortele.
  • Pasirinkę DPD pristatymo būdą galėsite atsiskaityti tik banko kortele.

  Atsiskaitymas banko kortele LP EXPRESS terminale

  Apmokėti užsakymą galėsite siuntų terminale, prieš atsiimant siuntą. Primename, kad terminaluose atsiskaityti galima tik banko kortele.

  ESTO lizingas (NAUJIENA)

  Nuo šiol, pirkdami už 60 € ir daugiau, galite pasinaudoti ESTO lizingo paslaugomis ir už pirkinį sumokėti dalimis. Renkantis ESTO 3 ir mokant laiku - be pabrangimo ar papildomų mokesčių. Daugiau informacijos

  Pirkėjų atsiliepimai 0 atsiliepimai (-ų)

  Kaip įvertintumėte šią prekę? *

  1 1 žvaigždutė
  2 2 star
  3 3 star
  4 4 star
  5 5 star

  Savo apmokėtą užsakymą atsiimkite pasirinktoje parduotuvėje NEMOKAMAI!