Trenerio patarimai

 • 20 minučių mankšta su GYMBIT 6ABS SHAPER

  20 minučių mankšta su GYMBIT 6ABS SHAPER

  GYMBIT 6ABS SHAPER treniruoklis veikia EMS (elektros impulsų stimuliacijos) principu ir padeda stangrinti ir formuoti dailų pilvo presą. Geriausia tai, jog treniruoklį galite naudoti patogiai savo namuose ir atlikti įprastus pratimus – tai padės pasiekti dar įspūdingesnių rezultatų.
  Skaityti daugiau 
 • 5 dažniausi pasiteisinimai, kodėl nesportuojame (ir 5 priežastys, kodėl tą vis vien verta daryti)

  5 dažniausi pasiteisinimai, kodėl nesportuojame (ir 5 priežastys, kodėl tą vis vien verta daryti)

  Reguliariai mankštintis pagal grafiką ir palaikyti gerą sportinę formą – nelengva, ar ne? Nesiginčysime: tikrai nelengva, bet tik dėl nepagrįstų pasiteisinimų, kurių visada surasime, kai tingisi prakaituoti. Siekdami Jus grąžinti į ritmą, peržvelgsime 5 dažniausius pasiteisinimus, kodėl nesportuojame, ir tuo pačiu pateiksime 5 rimtas priežastis, kodėl tais pasiteisinimais neverta vadovautis...       

  Skaityti daugiau 
 • 8 smagios mankštos idėjos, kurias turite išbandyti šią žiemą

  8 smagios mankštos idėjos, kurias turite išbandyti šią žiemą

  Žiemiškos dienos – šaltos, trumpos, tamsios ir neretam sukelia tingumą. Tačiau mes turime kelias idėjas, kurios pavers Jūsų žiemiškas dienas smagiomis ir tuo pačiu – sveikomis: pateikiame 8 puikias mankštų idėjas, kurias privalote išbandyti dar šią žiemą!

  Skaityti daugiau 
 • Kūno linijų atstatymas po gimdymo

  Kūno linijų atstatymas po gimdymo

  Beveik kiekviena būsima mama nėštumo metu priauga keletą papildomų kilogramų, nesvarbu, kaip kruopščiai ji rūpinasi savo dieta ir mankštos režimu. Jei jūsų nėštumas buvo sudėtingas, buvote prikaustyta prie lovos arba tiesiog jautėtės prastai ir negalėjote mankštintis, tikriausiai priaugote nemažai riebalų ir norite jais atsikratyti kaip įmanoma greičiau. Štai keletas patarimų, kurie padės pradėti!

  Skaityti daugiau 
 • 9 veiksmai aktyvesniam gyvenimo būdui

  9 veiksmai aktyvesniam gyvenimo būdui

  Ar jūs taip pat manote, kad, norėdami pagerinti savo fizinę būklę ir turėti daugiau energijos, turite lankytis sporto ar sveikatingumo centruose? Jūs klystate! Šių dienų gyvenimo būdas yra nepaprastai varginantis, laiko skirti sportui nėra, bet mes galime lavinti savo kūną užsiimdami kasdieniais darbais ar veikla, tuo pačiu metu tapdami energingesniais, kas yra labai patogu.

  Skaityti daugiau 
 • Kuo svarbūs tempimo pratimai?

  Kuo svarbūs tempimo pratimai?

  Visiems, pradėjusiems sportuoti, puikiai pažįstamas jausmas, kada nubudus ryte skauda viso kūno arba tik tam tikrus raumenis. Ar gali tempimo pratimai padėti to išvengti?

  Skaityti daugiau 
 • Kad nepritrūktų energijos!

  Kad nepritrūktų energijos!

  Sportuojate, leidžiate laiką gamtoje ir stengiatės būti kuo aktyvesni – jūs judate tikrai teisinga kryptimi! Tačiau jeigu jaučiate, jog tai ne viskas ir galite dar labiau pasistengti dėl puikios savijautos, parengėme jums išties naudingų patarimų, kad kiekviena diena būtų kupina energijos ir gyvybingumo.

  Skaityti daugiau 
 • Naudingi patarimai nerandantiems laiko sportuoti

  Naudingi patarimai nerandantiems laiko sportuoti

  Ilga diena biure, milijonai užduočių, kurias reikia atlikti, vakare – laikas su šeima. Ir net nepastebite, kaip diena baigiasi. Jeigu norėtumėte pradėti sportuoti, tačiau nerandate tam liko, parengėme Jums naudingų patarimų. 

  Skaityti daugiau 
 • 8 paprasti būdai įprasti sportuoti

  8 paprasti būdai įprasti sportuoti

  Ar žinojote, jog reikia vos dviejų mėnesių, kad naujas dalykas taptų įpročiu. Jeigu tiek sugebėsite save motyvuoti, toliau be sporto gyventi nebegalėsite! Norite sužinoti, kada geriausias laikas pradėti sportuoti? Ogi DABAR! Čia rasite keletą paprastų patarimų, kaip sportą paversti maloniu įpročiu.

  Skaityti daugiau