Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Club5

Kitos sporto šakos

 • Kodėl verta žaisti krepšinį?

  Kodėl verta žaisti krepšinį?

  Krepšinis daugeliui lietuvių – šventas reikalas. Gera jį žiūrėti, gera ir pačiam žaisti. Šiai sporto šakai neabejingi ir vyrai, ir moterys, vaikai ir senjorai. Ne veltui, tai puikus būdas judėti ir jausti komandos dvasią. Bet ar tai vieninteliai krepšinio privalumai? Ar viską žinote apie šio žaidimo teikiamą naudą? Skaitykite toliau!

  Skaityti daugiau 
 • Kaip palaikyti fizinę formą plaukiojant

  Kaip palaikyti fizinę formą plaukiojant

  Ar jau nusprendėte kaip šią vasarą palaikysite fizinę formą? Puikus pasirinkimas, nes vasarą tai daryti galima pačiais įdomiausiais būdais. Vienas geriausių pasirinkimų, be abejonės, yra plaukimas, tačiau siekdami geriausių rezultatų prieš pradėdami turėsite pasirūpinti keliais dalykais. Toliau pateikiami 7 paprasti būdai, kaip palaikyti fizinę formą plaukiojant – ar esate pasiruošę sušlapti?

  Skaityti daugiau 
 • Žygių sezonas atidarytas!

  Žygių sezonas atidarytas!

  Atšilus orams žygiams pats tinkamiausias metas. Jei šis užsiėmimas dar netapo jūsų hobiu, pateikiame 7 puikius žygių privalumus, dėl kurių tikrai pamėgsite šį paprastą, tačiau labai užkrečiamą užsiėmimą.

  Skaityti daugiau 
 • Žygių vadovas pradedantiesiems

  Žygių vadovas pradedantiesiems

  Grynas oras, saulėtas dangus ir kalnų platybės – skamba tiesiog nuostabiai! Žygiavimas – tai puikus ir labai naudingas užsiėmimas, tad galbūt jau metas jį išbandyti.  Nesvarbu, jeigu esate ne pačios geriausios fizinės formos. Galite pradėti nuo lėtesnių, daug pastangų nereikalaujančių žygių ir pereiti prie įspūdingų nuotykių. Paruošėme keletą paprastų patarimų, kurie padės pradedant šį naują mėgstamiausią užsiėmimą.

  Skaityti daugiau