Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Club5

IzaEffect dezinfekcinis purškalas, 450 ml

Photo
Video

WELLNEO IZAEFFECT yra purškalas, skirtas naikinti arba naudoti prevenciškai ir saugoti nuo bakterijų, grybelio ir virusų atsiradimo. Priemonė yra natūraliai suyranti ir saugi naudoti. Pasirūpinkite namų paviršių švara su šiuo bekvapiu ir bespalviu purškalu, sunaikinančiu mikrobus*.

IzaEffect dezinfekcinis purškalas, 450 ml
19,99 €
18,99 € Club5
Pasirinkite
Skambinkite mums: 8-5 264 6638
Ilgesnis pristatymo laikas. Pristatymo laikas: 10 - 20 d.d.
 • Trumpa apžvalga
 • PREKĖS APRAŠYMAS
 • Likučiai mūsų parduotuvėse
 • Visi apmokėjimo būdai:
Trumpa apžvalga

WELLNEO IZAEFFECT yra purškalas, skirtas naikinti arba naudoti prevenciškai ir saugoti nuo bakterijų, grybelio ir virusų atsiradimo. Priemonė yra natūraliai suyranti ir saugi naudoti. Pasirūpinkite namų paviršių švara su šiuo bekvapiu ir bespalviu purškalu, sunaikinančiu mikrobus*.

Daugiau informacijos
PREKĖS APRAŠYMAS

Saugiems namų paviršiams

Didesnės talpos purškalą galite naudoti ne tik rankoms, bet ir namų paviršiams dezinfekuoti. Tegul jie būna švarūs ir saugūs su šiuo veiksmingu dezinfekciniu purškalu, skirtu naikinti arba naudoti prevenciškai ir saugoti nuo bakterijų, grybelio ir virusų⁷ʼ⁸. Tai puiki agresyvių cheminių priemonių alternatyva:

 • Naikina mikrobus.
 • Tinka daugeliui kietų ir minkštų paviršių (išskyrus baltą plastiką, pirmiausia išbandykite mažai matomoje vietoje).
 • Nereikia nuskalauti.
 • Bekvapė ir bespalvė.
 • Visiškai saugi.
Wellneo IzaEffect Home Disinfectant

Formulė, kuria galite pasitikėti

Naudojant WELLNEO IZAEFFECT purškalą paviršiams dezinfekuoti stabdomas bakterijų ir virusų plitimas, patikrinta laboratorijoje¹־⁸. Pagrindinė priemonės sudedamoji medžiaga – stabilizuotas vandenilio peroksidas. Purškalas yra natūraliai suyrantis ir saugus naudoti.

Wellneo IzaEffect Home Disinfectant

Patogu valyti papildomo dėmesio reikalaujančius paviršius

WELLNEO IZAEFFECT purškalą galite naudoti dažnai liečiamiems paviršiams, pavyzdžiui, durų rankenoms, jungikliams, vandens maišytuvams. Jis pravers ir grindims, stalviršiams, šiukšliadėžėms dezinfekuoti. Nepamirškite pasirūpinti ir vaikų žaislų, drabužių ar sportinės avalynės švara!

 • Wellneo IzaEffect Home Disinfectant

  Durų rankenos

 • Wellneo IzaEffect Home Disinfectant

  Grindys

 • Wellneo IzaEffect Home Disinfectant

  Virtuvės paviršiai

 • Wellneo IzaEffect Home Disinfectant

  Vaikų žaislai

 • Wellneo IzaEffect Home Disinfectant

  Lovos, sofos ir pagalvės

 • Wellneo IzaEffect Home Disinfectant

  Vonios paviršiai

Kaip naudoti?

Norint užtikrinti poveikį, svarbu priemonę naudoti tinkamai. Pirmiausia nuvalykite norimą dezinfekuoti paviršių su drėgna šluoste. Tada užpurkškite. Palaukite apie 15 minučių, kol išdžius. Beje, tai jums ir jūsų namų aplinkai saugi priemonė, neskleidžianti jokio kvapo.

Wellneo IzaEffect Home Disinfectant

Saugu jums ir jūsų šeimai

WELLNEO IZAEFFECT purškalas dezinfekuoja nepalikdamas jums ar jūsų šeimai kenksmingų likučių. Šiame universiame purškale nėra chloro, hipochlorito (baliklio), alkoholio, formaldehido, fenolių ir amonio junginių.

Purškalas yra natūraliai suyrantis, jo nereikia nuskalauti, nes panaudotas skyla į vandenį ir deguonį.

Wellneo IzaEffect Home Disinfectant

Įspėjimas!

Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Prieš purkšdami ant viso paviršiaus, pirmiausia priemonę išbandykite mažai matomoje vietoje, nedideliame plote.

Užpurškę priemonės galite pajusti silpną dilgčiojimą. Produktas gali sukelti nestiprią odos dehidrataciją. Minėti pojūčiai turėtų pranykti per 15 minučių. Jeigu pajutote rimtus simptomus, nustokite naudoti priemonę. Nelaimingo nutikimo atveju arba jeigu pasijutote prastai, kreipkitės į gydytoją (jeigu įmanoma, parodykite priemonės etiketę). Vengti patekimo į akis. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti atokiai nuo maisto, gėrimų ir gyvūnų maisto. Laikyti sandariai uždarytą vėsioje ir gerai vėdinamoje vietoje. Saugoti nuo liepsnos, karščio ir tiesioginių saulės spindulių. Tuščią buteliuką ar nesunaudotą priemonę perduoti autorizuotam atliekų tvarkytojui. Dėl sudėtyje esančio vandenilio peroksido, plastikinėje pakuotėje gali susidaryti slėgis, tokiu atveju atidarykite buteliuką, išleiskite orą ir išlyginkite dugną.

* Ši priemonė išbandyta su mikrooganizmais: Trichophyton interdigitale, Candida albicans, Aspergillus brasiliensis, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Pseudomonas aeruginosa, Poliovirus type 1, Adenovirus type 5, Murine Norovirus, Coronavirus 229E.

Šaltiniai:

 1. Nacionalinė sveikatos, aplinkos ir maisto laboratorija, Slovėnija (SIST EN 13624:2004, birželis, 2017)
 2. Dr. Brill ir Dr. Steinmann, Higienos ir mikrobiologijos institutas. Vokietija (Tyrimo ataskaita L17/0304.2, DIN EN 13624:2013, birželis, 2017)
 3. Dr. Brill ir Dr. Steinmann, Higienos ir mikrobiologijos institutas. Vokietija (Tyrimo ataskaita L17/0304.3, DIN EN 13624:2013, June 2017)
 4. Nacionalinė sveikatos, aplinkos ir maisto laboratorija, Slovėnija (SIST EN 1040:2006, birželis, 2017)
 5. Dr. Brill ir Dr. Steinmann, Higienos ir mikrobiologijos institutas. Vokietija (Tyrimo ataskaita L17/0304.1, DIN EN 13727:2015, birželis, 2017)
 6. Vertinimo ataskaita (Reglamentas (ES) Nr. 528/2012 Dėl biocidinių produktų tiekimo rinkai ir naudojimo), Vandenilio peroksidas, Suomija (Kovas, 2015)
 7. Valensijos mikrobiologijos institutas, virucidinio poveikio tyrimas – koronavirusas 229E, EN-14476:2013+A2:2019 (2020)
 8. Valensijos mikrobiologijos institutas, virucidinio poveikio tyrimas – polio virusas tipas 1, Adenovirusas 5 tipas, pelių norovirusas, EN-14476:2013+A2:2019 (2020)
Likučiai mūsų parduotuvėse

Lentelėje pateikta informacija yra preliminari, patariame prieš atvykstant įsigyti prekės į parduotuvę prieš tai susisiekti su parduotuvės darbuotojais ir įsitikinti, ar parduotuvėje esantis prekės kiekis yra pakankamas.


Parduotuvių kontaktus matysite lentelėje paspaudę ant pasirinktos parduotuvės pavadinimo arba čia.


Kada galiu tikėtis, kad mano užsakymas bus paruoštas atsiėmimui parduotuvėje?

Jeigu pasirinkote prekių atsiėmimo parduotuvėje būdą - jūsų užsakytas prekes pristatysime į parduotuvę ir paruošime atsiimti per 1–7 darbo dienas (jeigu prekės puslapyje nėra nurodyta kitaip).

 • Apie paruoštų atsiėmimui prekių pristatymą į parduotuvę jus informuosime trumpąja SMS žinute.
 • Jei užsakymo neatsiimsite per 7 kalendorines dienas nuo trumposios SMS žinutės gavimo dienos, apie paruoštas atsiėmimui prekes jus informuosime trumpąja SMS žinute arba telefono skambučiu antrą kartą.

 • Kiek kainuoja prekių atsiėmimas parduotuvėje?

  Pasirinkę šį atsiėmimo būdą už užsakytas prekes sumokėsite patogia internetinės bankininkystės sistema. Pasirinkus prekių atsiėmimo parduotuvėje būdą pristatymas jums nieko nekainuos.

  Visi apmokėjimo būdai:

  Siūlome šiuos apmokėjimo už prekes būdus:

  Elektroninė bankininkystė

  Apmokėti galėsite prisijungę prie savo elektroninės bankininkystės sistemos.

  Atsiskaitymas kurjeriui pristatymo metu

  Už prekes galėsite atsiskaityti kurjeriui pristatymo metu:

  • Pasirinkę LP Express kurjerius galėsite atsiskaityti grynais pinigais arba banko kortele.
  • Pasirinkę DPD pristatymo būdą galėsite pirkti išsimokėtinai, atsiskaityti grynais pinigais arba banko kortele.

  Atsiskaitymas banko kortele LP EXPRESS terminale

  Apmokėti užsakymą galėsite siuntų terminale, prieš atsiimant siuntą. Primename, kad terminaluose atsiskaityti galima tik banko kortele.

  Pirkėjų atsiliepimai 0 atsiliepimai (-ų)

  Kaip įvertintumėte šią prekę? *

  1 1 žvaigždutė
  2 2 star
  3 3 star
  4 4 star
  5 5 star

  Kviečiame patogiai apsipirkti mūsų internetinėje parduotuvėje 24/7!