Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Club5

Bėgimas

 • Pirmoji bėgimo mankšta

  Pirmoji bėgimo mankšta

  Nusprendėte padailinti kūno formas ir pagerinti fizinę būklę? Bėgimas yra puiki mankštos forma, nes, teisingai atliekama, ji tinka beveik kiekvienam, be to, bėgimui nereikia daug brangios įrangos. Bėgimas ne tik pagerins jūsų fizinę ir psichinę sveikatą – taip pat galėsite mėgautis nuostabiu gamtos peizažu. Norite sužinoti, kaip pasiruošti pirmajam bėgimui?

  Skaityti daugiau 
 • Bėkite ir lieknėkite

  Bėkite ir lieknėkite

  Orui atšilus, naują vasaros sezoną norisi pradėti geresnės formos ir numetus porą kilogramų. Žiemą papildomus kilogramus galite lengvai paslėpti po laisvais drabužiais, tačiau maudymosi kostiumėlis negailestingai atidengs visus priaugtus kilogramus. Jeigu ieškote paprasto sprendimo pagerinti savo fizinę formą, sveikatą ir numesti porą kilogramų, tai, be abejo, yra bėgimas. Tad kaip pradėti?

  Skaityti daugiau 
 • Kaip motyvuoti save bėgimui?

  Kaip motyvuoti save bėgimui?

  Bėgimas – vienas populiariausių sportinių užsiėmimų pasaulyje. Bėgiojame savo malonumui, norėdami atsipalaiduoti, numesti svorio ar įgauti geresnę sportinę formą. Be to, tai paprasčiausias, efektyviausias ir nebrangus būdas sustiprėti. Visgi, nors ir žinome apie bėgimo naudą tiek fizinei, tiek psichinei savijautai, kartais pristygstame tam motyvacijos. Siūlome 10 puikių patarimų, kaip išlaikyti motyvaciją bėgioti. Pasiruošę?

  Skaityti daugiau 
 • Noriu nubėgti 5 kilometrus

  Noriu nubėgti 5 kilometrus

  Ar kada nors žavėjotės maratonų bėgikais, kurie gali nubėgti 42 kilometrų varžybas pastoviu ritmu, kuris atrodo greitesnis už žaibą? Jų atkaklumas, ištvermingumas ir bėgimo gebėjimai iš tiesų yra nuostabūs! Ar norėtumėte tapti vienu iš tų bėgikų? Visas maratonas, žinoma, yra per didelis iššūkis pradedančiajam, tačiau tikrai galėtumėte pradėti to siekti dalyvaudami 5 kilometrų varžybose. Paruošėme trumpą vadovą jūsų pirmosioms 5 kilometrų varžyboms – pirmyn!

  Skaityti daugiau