Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Club5

Atrodykite ir jauskitės geriau su WELLNEO!

Kiekvienas nori būti sveikas, laimingas ir patenkintas savo išvaizda. Ir tikrai kiekvienas norėtų atrasti geros nuotaikos ir savijautos paslaptį.

Tačiau šiuolaikiniam žmogui, norinčiam propaguoti sveiką gyvenimo būdą, tenka susidurti su nelengvais iššūkiais – stresu, įtampa, miego trūkumu, nuolatiniu skubėjimu. Nieko keista, kad ilgainiui dėl šių priežasčių susiformuoja nesveiki mitybos įpročiai, užauga nepageidaujami kilogramai, oda tampa išblyškusi.

Laimei, galime pasikliauti šiuolaikinėmis technologijomis. Pasitelkus jas sukuriami išties šaunūs ir saugūs gaminiai, kurie padeda rūpintis savimi, palaikyti tinkamą svorį, priversti odą švytėti ir pagerinti bendrą savijautą.

„Wellneo“ – viskas, ko reikia, norint grakštaus kūno, sveikos išvaizdos ir geros savijautos

WELLNEO prekės ženklas sukurtas 2010-aisiais. Jo tikslas – pasiūlyti aukštos kokybės gaminių jūsų

  • puikiai savijautai,
  • grožiui,
  • svorio metimui,
  • fiziniam pasirengimui.

Galite būti tikri, kad WELLNEO gaminiai yra kruopščiai atrenkami, galvojant apie jūsų poreikius ir norimus pasiekti tikslus. Kuriame tokias prekes, kurias naudoti itin paprasta, ir tai daryti galima ten ir tada, kai tik jums patogu, pavyzdžiui, namuose, nešvaistant laiko ir pinigų.

Mūsų vertybės

Šiais laikais informacijos šaltinių tokia daugybė, kad darosi sunku nuspręsti, kuo galima pasitikėti, o kuo ne. Dedame visas pastangas, kad klientus informuotume apie naujausius grožio, sporto, geros savijautos, svorio metimo sprendimus, kurie būtų saugūs ir sukurtų abipusį pasitikėjimą.

Esame dėl jūsų

Norime jus geriau pažinti, išgirsti, kas jus įkvepia ir padeda siekti išsikeltų tikslų. Susisiekite su mumis ir pasidalykite nuomone, idėjomis ir pasiūlymais, kad galėtume tobulėti ir pasiūlyti jums dar vertingesnių sprendimų.

„Wellneo“ komanda

Savo apmokėtą užsakymą atsiimkite pasirinktoje parduotuvėje NEMOKAMAI!