Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Club5

jau virš 25 metų tenkiname

Jūsų poreikius

Brangus lankytojau,
sveikas atvykęs į šį puslapį. Čia šiek tiek papasakosime apie save. Trumpai norėtume papasakoti, nuo ko prasidėjo mūsų veikla, kas mus skatina tobulėti, kuo užsiimame ir, žinoma, kas tokie esame. Jums gali susidaryti įspūdis, kad Studio Moderna tapatinama su dviem garsiais prekiniais ženklais: Dormeo ir Top Shop... Tačiau mes siūlome ir veikiame kur kas daugiau. Niekur nedinkite ir skaitykite toliau... Užtikriname: mūsų biografija – išties įdomi!

Studio Moderna įkurta Slovėnijoje, 1992 m. Pradžia buvo kukli, tačiau, bėgant metams, Studio Moderna tapo viena iš didžiausių ir didžiausią sėkmę pasiekusių Slovėnijos įmonių. Ėjome nelengvu keliu, tačiau nuolatos tikėjome, kad sunkiai dirbant, turint daug entuziazmo ir žinių, viskas yra įmanoma..

Mūsų paveldas

Viskas prasidėjo 1992-aisiais ankštame garaže Zagorėje – miestelyje Slovėnijos viduryje. Tada vienas iš Studio Moderna įkūrėjų, Sandi Češko, ėmė pardavinėti nugaros skausmus malšinantį įtvarą Kosmodisk. Šis mažas įtvaras pakeitė tūkstančių žmonių, besikankinusių nuo nugaros skausmų, gyvenimus, kadangi jis buvo vienintelė rinkoje parduodama efektyvi nefarmacinė prekė.

Gera pradžia su Kosmodisk tapo paspirtimi įmonės augimui. Atsirado antrasis prekinis ženklas, Top Shop, pereita prie daugiakanalės verslo strategijos. Nauja era prasidėjo nuo pirmos TV reklamos 1996 m. birželio 6 d. Įmonė pradėjo naudoti tiesioginę rinkodarą ir daugiau nebesižvalgė atgal.

Tačiau vienas dalykas išliko nepakitęs. Nuo pat pirmos dienos savo produktų vertę įmonė matavo pagal žmonėms suteikiamą naudą.

Atsidavimas vardan klientų pasitenkinimo ir šiandien išlieka svarbiausiu prioritetu ir toliau lemia verslo sprendimus.

Kas mes šiandien

Šiandien Studio Moderna yra pirmaujanti daugiakanalė elektroninės prekybos organizacija ir tiesioginė vartotojų platforma centrinėje ir rytų Europoje (CRE) bei Rusijoje.

Pateikiame keletą skaičių, kuriais didžiuojamės.

Mus galite rasti

21 Europos šalyje

Mūsų prekių galite įsigyti 390

firminėse parduotuvėse

Mes sukūrėme

virš 140 tinklalapių internete 21 kalba

Mes leidžiame jaukiai apsipirkinėti namuose per daugiau

nei 390 TV kanalų

Laukiančių Jūsų skambučio

33 mūsų skambučių centruose dirba 3000 agentų

Mus kasdien mato

360 milijonų vartotojų CRE regione

Mūsų prekiniai ženklai

Bėgant metams, mums pavyko išsiaiškinti, ko klientams iš tikrųjų reikia. Mums rūpi aplinka, kurioje gyvename, todėl sukūrėme keletą prekių ženklų, kuriuose sulieti Jūsų norai ir mūsų troškimas dėti visas pastangas, kad išsaugotume aplinką. Tikime, kad mūsų produktai pagerino žmonėms gyvenimą gyvybiškai svarbiose – miego, mitybos, sveikatos, fizinio aktyvumo – srityse. Mes pasirengę dirbti dar uoliau ir garbingai Jus aptarnauti.

Nuo seniausio iki naujausio mūsų prekinio ženklo

Mūsų prekinių ženklų įtaka neapsiriboja rinkomis, kurioms skiriame daugiausiai dėmesio, t. y. centrinėje ir rytų Europoje.

 

20 pasitikėjimo metų

TOP SHOP – nuo 1996 m.

Nuo kuklios pradžios komercinėje Slovėnijos televizijoje iki vieno iš didžiausių daugiakanalių mažmeninės prekybos centrinėje ir rytų Europoje: TOP SHOP – neabejotinai vienas iš populiariausių prekių ženklų. TOP SHOP produktai visada buvo ir yra unikalūs, kruopščiai atrinkti, todėl nėra nieko stebėtino, kad jie rado savo vietą milijonų žmonių namuose ir padeda jiems gyventi geriau bei sveikiau.

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE TOP SHOP PREKES RASITE SPAUSDAMI ČIA >>

Gera būti namuose

DORMEO – nuo 2002 m.

Per pastaruosius 12 metų DORMEO tapo geresnio, sveikesnio miego sinonimu. DORMEO prasidėjo nuo vieno čiužinio, o per ilgus sunkaus darbo metus virto prekės ženklu, siūlančiu per 300 skirtingų produktų miegui ir namams.

DORMEO produktai parduodami daugiau nei 30 šalių visame pasaulyje. Jie padeda milijonams žmonių geriau ir maloniau išsimiegoti.

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE DORMEO PREKES RASITE SPAUSDAMI ČIA >>

Malonumas gaminti kasdien

DELIMANO – nuo 2010 m.

DELIMANO prekės ženklas turi vieną neginčijamą aistrą: maisto ruošimas. Viskas prasidėjo nuo keraminės keptuvės, tačiau DELIMANO sparčiai plečia savo asortimentą su visų rūšių virtuvės reikmenimis, kuriuos tiesiog įsimylėsite.

Mūsų tikslas – būti aukščiausios klasės prekės ženklu tarp virtuvės įrangos gamintojų Europoje ir siūlyti puikaus dizaino, pažangių technologijų, novatoriškus ir kūrybingus virtuvės įrangos sprendimus, skirtus sveikam ir smagiam maisto gaminimui.

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE DELIMANO PREKES RASITE SPAUSDAMI ČIA >>

Atrodykite ir jauskitės geriau

WELLNEO – nuo 2010 m.

WELLNEO – prekės ženklas, kuriuo specializuojamės į sveikatą, kūną ir gyvenseną. WELLNEO siūlo maisto papildus, svorio kontroliavimo produktus, produktus sportininkams ir ne tik.

WELLNEO filosofija propaguoja holistinį požiūrį į sveikatą. Siūlome produktus, kurie padės gyventi sveikiau.

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE WELLNEO PREKES RASITE SPAUSDAMI ČIA >>

Žingsnis į komfortą

WALKMAXX – nuo 2011 m.

WALKMAXX prekės ženklas pasižymi inovatyvumu ir komfortu. Jo misija – garantuoti klientams funkcionalumą, ypatingą patogumą ir išskirtinio dizaino batų modelius. Štai todėl WALKMAXX asortimentas nuolat atnaujinamas sezoniniais batais, suteikiant energijos ir įkvėpimą judėti. Šiems batams gaminti naudojamos tik geriausios medžiagos ir naujausios technologijos, kad tinkamai pasirūpintume klientų pėdoms. Išskirtinė WALKMAXX batų savybė – unikalus lenktas padas, kuris suaktyvina raumenų veiklą ir koreguoja laikyseną. WALKMAXX – tai komfortas ir pasitikėjimas kiekviename žingsnyje.

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE WALKMAXX PREKES RASITE SPAUSDAMI ČIA >>

Jūsų mažoji švaros armija

BIOTOS – nuo 2014 m.

BIOTOS – išskirtinai "Studio moderna" sukurtas lietuviškas prekės ženklas. Jo asortimente – pažangūs valikliai švariai ir saugiai namų aplinkai, veikiantys gerųjų bakterijų (probiotikų) pagrindu. Valymo priemonėse naudojamos tik kokybiškos, natūraliu pagrindu išgautos ir tarpusavyje tinkamai suderintos medžiagos. BIOTOS valikliai yra draugiški namų aplinkai, veiksmingai pašalina nešvarumus, biologinės kilmės kvapus ir sukuria apsauginę plėvelę, kuri išlieka iki 8 dienų. Valikliai su probiotikais yra tarsi nematoma Jūsų švaros armija. Vos patekusios ant paviršiaus, valiklio sudėtyje esančios gerosios bakterijos pradeda aktyviai darbuotis ir rūpintis saugia namų aplinka – skaidyti nešvarumus ir kovoti su blogosiomis bakterijomis.

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE BIOTOS PREKES RASITE SPAUSDAMI ČIA >>

Mes tikime...

Mes tikime, kad kiekvienas žmogus nusipelno gyventi gerai. Mes tikime, kad kiekvienam vaikui reikia atostogų bei pilnos lėkštės kasdien ant vakarienės stalo.

Mes tikime, kad gamta yra geriausia draugė ir mūsų didžiausias turtas. Mes tikime žmonių gėriu...

Štai todėl mes dedame tiek pastangų ir išteklių į geresnio pasaulio kūrimą.

Socialinė atsakomybė

"Studio moderna" kolektyvas supranta, kad mes taip pat esame pasaulio bendruomenės dalis. Todėl jaučiame pareigą ištiesti pagalbos ranką alkaniems vaikams, vienišiems seneliams, skurstančioms šeimoms, stichijų aukoms... Mes dalyvaujame įvairiose humanitarinėse programose, padedančiose pačioms pažeidžiamiausioms ir labiausiai nuskriaustoms socialinėms grupėms.

Be to, kaip darbdaviai, vadovaujamės tvirtomis vertybėmis, kuriame pozityvią darbo aplinką ir vadovybę, išnaudojančią kiekvieno darbuotojo potencialą, sugebėjimus ir valią.

Ekologinė atsakomybė: poveikio aplinkai mažinimas

Žemės dovanos nėra neišsemiamos. Tą turi žinoti kiekvienas. "Studio moderna" tam skiria ypatingą dėmesį kiekviename darbo aspekte. Puikiai žinome, kad mūsų daromas poveikis – labai mažas, tačiau esame įsitikinę, kad svarbus kiekvienas žingsnis.

Mes daug dirbame, siekdami išrasti geresnes, tvarias medžiagas DORMEO ir DELIMANO produktų gamybai. Investavome į aplinką tausojančią transporto priemonę – sulankstomą BIGFISH dviratį, ir visada prisidedame, kai visuomenei reikia mūsų pagalbos. Paskutinis, bet nemažiau svarbus dalykas: mūsų biuruose itin maloniai sutinkamas ekologiškas gyvenimo būdas.

Ekologinės atsakomybės išraiška mūsų produktuose

 • Ekologiškos, perdirbamos medžiagos

  Visi DORMEO produktai yra gaminami iš visiškai perdirbamų medžiagų. Be to, pristatydami naują čiužinį į namus, pasirūpiname ir senu Jūsų čiužiniu.

 • Ekologiška Ceramica® medžiaga ant Jūsų viryklės

  Keraminė danga, kuria dengti DELIMANO indai, gaminama iš molio – visiškai natūralios medžiagos. Jos naudojimas teikia naudą tiek Jums, tiek mūsų visai planetai.

Ekologinė atsakomybė mūsų biuruose

 • Atliekų rūšiavimas

  Atliekų tvarkymas – svarbi mūsų kasdienio darbo dalis. Beveik visos atliekos iš biuro išvežamos perdirbimui. Be to, mes atsisakėme vienkartinių kavos puodelių naudojimo.

 • Filtruojamas vanduo iš čiaupo

  Savo darbuotojus skatiname gerti vandenį iš čiaupo, todėl sumontavome filtrus, kad vanduo būtų sveikesnis ir skanesnis. Mes nepritariame vandens gėrimo aparatų naudojimui.

 • Energijos taupymas

  Mūsų biuruose prie kiekvieno stalo šviečia energiją taupančios lemputės su jutikliais, visą dieną reguliuojančiais šviesos srautą.

 • Ekologiškos dovanos

  Mes linkę dalintis entuziazmu tausoti aplinką – ypač su vaikais. Kalėdoms visada dovanojame perdirbamas dovanėles, pagamintas iš natūralių medžiagų.

Štai kokie mes

Brangus lankytojau,
tokia mūsų istorija. Istorija apie tai, kuo užsiimame, kas mus motyvuoja, kaip atsidėkojame ir prisidedame prie visuomenės labo. Be Jūsų viso to nebūtų. Būtent dėl Jūsų kas rytą keliamės, ir už tai norime padėkoti.

Tad ačiū už tai, kad esate mūsų istorijos dalis. Nuoširdžiai tikimės, kad galime Jums pasitarnauti, ir kad sugebėsime į Jūsų gyvenimą įnešti dar daugiau puikių daiktų.

Nuoširdžiai Jūsų "Studio moderna" komanda