Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Club5

Sveiki atvykę į „LiveActive“ pasaulį

Šiandieniniame vietoje nestovinčiame pasaulyje stipri sveikata yra labai svarbi, kad neatsiliktume nuo šiuolaikinio gyvenimo būdo. Nepriklausomai nuo amžiaus ar lyties, visi turime būti sveiki.

Tam pasiekti kiekvienam iš mūsų būtina sveikai maitintis, gerai išsimiegoti, mąstyti pozityviai, o ypač – pakankamai mankštintis. Sportas ne tik pagerina sveikatą, bet gali padėti išvengti gyvybei pavojingų ligų atsiradimo. Be to, mankštos gali padėti atrodyti puikiai: jaunesniems, sveikesniems ir lieknesniems. Ar bereikia įkalbinėti?

Bent jau mūsų tai ne. Internetinės parduotuvės su sporto įranga idėja mūsų galvose sukosi ilgai, kol pagaliau – 2012-ųjų rugsėjį – priėmėme sprendimą. Metas pradėti!

Visi susivienijome, kurį laiką paieškojome idėjų ir sugalvojome, kad svarbiausia – gyventi, būti laimingiems, aktyviems. Nenuostabu, kad ir pavadinimą pasirinkome būtent tokį: „LIVE ACTIVE“ – gyvenk aktyviai.

Fizinis pasirengimas ir sveikata Jums ir Jūsų šeimai

2012-ųjų rudenį pasiraitojome rankoves ir pradėjome kurti internetinį puslapį su galybe fitneso prekių. Pradėjome Slovėnijoje, bet netrukus atidarėme internetinių parduotuvių ir kitose Europos šalyse.

Nuo pat pradžių žinojome, kad dėmesį sutelksime tik į kokybiškos, vertingos sporto ir laisvalaikio įrangos siūlymą tiems žmonėms, kurie nori būti stiprūs ir sveiki. Šalia siūlomos įrangos taip pat išsikėlėme šiuos tikslus:

  • Pasiūlyti sprendimus, kurie padėtų jums gyventi sveikiau ir aktyviau
  • Suteikti reikalingą pagalbą ir patarimų iš vietinių specialistų bei kitų naudotojų kiekvienoje teritorijoje, kad jais sutvirtintume parduotuvių aplinką.

Mes džiaugiamės, galėdami suteikti priemones ir motyvaciją bet kokio amžiaus, fizinio pasirengimo ar formų žmonėms tapti kuo stipresniems...

„LiveActive“ komanda patikimai stovi už kiekvieno veiksmo, kadangi mes siekiame tik geriausių rezultatų.

„LiveActive“ – tai nuostabios komandinės dvasios su daugybe šypsenų rezultatas. Tikimės, kad ir jus pasieks sveiko gyvenimo ir sporto skleidžiamas džiugesys.

Mes stengiamės dėl jūsų!

„LiveActive“ komandai patinka pažinti jus, sužinoti, kas jus įkvepia, kad galėtume jums padėti pasiekti tikslus. O kas mes tokie? Jei jums smalsu, kas mes tokie, kokios mūsų vertybės, kaip galite susisiekti ar prisijungti prie mūsų komandos, nereikia niekur toliau ieškoti. Nedvejodami susisiekite su mumis ir pasidalinkite savo nuomonėmis, idėjomis ir pasiūlymais – mes viską darome jums ir jūsų šeimoms!

Nuoširdžiai jūsų „LiveActive“ komanda